Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Ankara - YenimahalleAnkara - Yenimahalle
DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985DHMİ SPOR KULÜBÜ 1985
wwwwww
.dhmispor..dhmispor.
orgorg
Takip Edin Takip Edin


EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@dhmispor.org

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

    DHMİ TAEKWON-DO OKULU

    DHMİ Spor Kulübünün 2006 yılından bu yana aralıksızdevam eden Taekwon-do alt yapı çalışmaları Milli Takımlar Teknik DirektörlüğüBaş Antrenörlük ve Milli Takım Antrenörlüğü yapmış olan Osman Şenel ÖZSOYnezaretinde devam etmektedir. 2011 yılında Avrupa ve Dünya Şampiyonu Mevlit PEKCAN' da yardımcı antrenörlüğüne alan Kulübümüz Taekwon-do branşında çok güçlü bir teknik kadro ile personel çocuklarının yanı sıra personel yakınlarının çocuklarına da hizmet vererek yoluna devam etmektedir.

    Uzun süredir çalışan alt yapımız ilk defa minikler ve yıldızlar kategorisinde Ankara Şampiyonasına katılmıştır. 2' si kız toplam 6 sporcuyla katılan kulübümüz ilk defa katıldıkları maçta beş madalya alarak büyük bir başarı sağlamıştır.

    Geleceğin şampiyon sporcularını yetiştirmeyi hedefleyen Osman Hoca bu hedefinin  gerçekleşmesi yönünde oldukça umutlu  olduğunu bildirmektedir.

   TEMENNİ ve DİLEKLER

    DHMİ Spor Kulübümüzün başarılı Hocası Osman Şenel ÖZSOY  DHMİ Spor Kulübü bünyesinde yürütülen Taekwon-do branşı alt yapısına personelimizin gerekli ilgi göstermemesinden yakınan, Osman hoca; müthiş bir kadro ile büyük fedakarlık yaparak her Cumartesi-Pazar kulübe gelip alt yapıyı takip ederekşuan 40-50 civarında olması gereken sporcu sayımız 15-20 civarında sürmektedir.

    Personelimiz değerli hocaların nezaretinde yoğun çalışan alt yapımızın farkında değil, Eğitim sisteminden kaynaklı devamlı sınavlara girip çıkan çocuklarımızın stres atmaları aynızamanda sağlıklı gelişmeleri, gittikçe bozulan toplumumuzun kötü gidişinden kurtarmak disiplinli, ahlaklı, temiz toplumlar adına mutlaka çocuklarımıza sporyaptıralım sloganı ile çalışmaları hakkında web sitemize kısaca bilgivermiştir.

     DHMİ Spor Kulübümüz Taekwon-do, Voleybolve Basketbol alt yapı çalışmalarına personelimizin çocuklarının katılmaları konusunda ilgi beklenmektedir.


YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0469

© 2012 dhmispor.org
Dhmi Spor Kulübü Derneği Web Portalı http://www.dhmispor.org

Tam Ekran